Staf Guru

TONGGAK KEPIMPINAN SMK TUN HABAB 2017

GLORIOUS TUN HABAB

Bil. Nama Jawatan E-Mail
   BARISAN PENGURUSAN PENTADBIRAN
1.  Zakaria b Abd Jalil Pengetua  
2  Rafidah bt Abd. Hamid  GPK Pentadbiran  
3 Juriah bt Jaafar GPK Hal Ehwal Murid  
4 Azman b Abd Hamid GPK Kokurikulum  
5 Husna bt Abd Hadi PK Tingkatan 6  
6 Fairuz binti Abd Ghani PK Petang  
   GURU KANAN MATA PELAJARAN
1 Noorizah bt Zakaria  GKMP Kemanusiaan  
2 Rohaini bt  Abdullah  GKMP Bahasa  
3 Hashimah binti Munajat  GKMP Sains dan Matematik  
4 Hjh Fauziah bt Hashim  GKMP Teknik dan Vokasional  
  GURU SESI PAGI
1 Safiah bt Selamat Ketua Unit Kemanusiaan Tingkatan 6 / Guru Akademik Tingkatan 6 (Bahasa Melayu)  
2 Rozani b Sohar  Ketua Unit Kurikulum Tingkatan 6 / Guru Akademik Tingkatan 6 (Ekonomi)  
3 Boopathy a/l Ramasamy  Ketua Unit Sains Tingkatan 6 / Guru Akademik Tinfgkatan 6 (Matematik T)  
4 Mohd Kasim b Mahmud  Ketua Unit Penyelidikan Tingkatan 6 / Guru Akademik Tingkatan 6 (Bahasa Melayu)  
5 Saharudin b Abdullah Ketua Unit Kokurikulum Tingkatan 6 / Guru Akademik Tingkatan 6 (Pengajian Am)  
 6 Norjidah bt Aminudin Guru Akademik Tingkatan 6 (Sejarah)  
7 Hjh Aidah b Kamarudin  Guru Cemerlang Bahasa Inggeris  
8 Norani bt Taib  Guru Cemerlang Bahasa Melayu  
9 Aduni bt Muhammad Yunan Guru Cemerlang Bahasa Inggeris  
10 Suraini bt Suribot Guru Cemerlang Pendidikan Jasmani dan Kesihatan  
11 Sara bt Ithnin Guru Cemerlang Bimbingan dan Kaunseling  
12 Zeti Akhtar bt Abd Kadir Guru Cemerlang Bahasa Inggeris  
13 Vasanthi a/p Sandragasam Guru Akademik Tingkatan 6 (MUET)  
14 Norazrina bt Ruba’ai Guru Akademik Tingkatan 6 (Pengajian Am)  
15 Mohd Shahril b Suleiman Guru Akademik Tingkatan 6 (Pengajian Am)  
16 Harun bt Othman Guru Akademik Tingkatan 6 (Geografi)  
17 Latifah bt Hj Amran Guru Akademik Tingkatan 6 (Pengajian Perniagaan)  
18 Hjh Nur Hanisah bt Abdullah Guru Akademik Tingkatan 6 (MUET)  
19  Nurul Hazhan bt El Fikrie Guru Akademik Tingkatan 6 (MUET)  
20 Anum bt Mahat Guru Akademik Tingkatan 6 (ICT)/Setiausaha STPM  
21 Siti Zaharah bt Nasarath Guru Akademik Tingkatan 6 (Fizik)/Setiausaha SKPM  
22 Normala bt Jeinaen Guru Akademik Tingkatan 6 (Biologi)  
23 Rahmazaniza bt Md. Amin Guru Akademik Tingkatan 6 (Kimia)/Guru Kokurikulum Tingkatan 6  
24 Khairul Anuar bt Hassan Guru Data / Guru Mata Pelajaran ICT  
25 Mawar Asmah Husna bt Jasimin KP Mata Pelajaran Matematik  
26 Azmi b Abd. Hamid Guru Mata Pelajaran Matematik / Matematik T  
27 Farhana Nabila bt Samsuddin Setiausaha PT3 / KP Mata pelajaran Bahasa Jerman  
28 Fadilah bt Abd. Hamid Setiausaha Peperiksaan Dalam Tingkatan 4/KP LKJ  
29 Harison Rizal b Roslan Penyelaras Kriket SKK  
30 Intan Syakirah bt Mohd Kassim Guru Mata Pelajaran Matematik  
31 Junaidah bt Yahya Ketua Panitia Matematik Tambahan/Penyelaras Headcount & GROW  
32 Ku Sunira bt Ku Johari Ketua Warden/Guru Bahasa Melayu  
33 Low Siew Chu Setiausaha Peperiksaan Dalaman /KP Biologi  
34 Marliana bt Ismail Ketua Panitia Kimia/Editor Majalah  
35 Nurhidayah bt Amdan KP Pendidikan Agama Islam  
36 Noorazura bt Ahmad Penyelaras Kecemerlangan Tingkatan 4/Guru Biologi  
37 Norhafizah bt Ismail  Penyelaras Musolla Al Habib / Guru Pendidikan Islam  
38 Noorazlizawatie bt Ahmad Guru Penyelaras Bestari  
39 Nadia Nurulzana bt Hamid Setiausaha Dalaman T5/KP Kimia  
40 Linda binti Minhat Guru Mata Pelajaran Pr9insip Perakaunan  
41 Rohana bt Mohamad Paain @ Tayen Penyelaras Kelas Abad 21/Guru Bahasa Melayu  
42 Rohaimi b Abd Wahid Ketua Lembaga Disiplin/Guru Kemahiran Hidup  
43 Roslina bt Ismail KP Fizik  
44 Sapurah bt Sapar Guru Biasiswa / Guru Kemahiran Hidup  
45 Sairi b Surip Setiausaha Sukan/Guru PJK  
46 Suriah bt Hj Maen Setiausaha Hal Ehwal Murid / KP Sejarah  
47 Rafidah bt Mustaffa Guru Mata Pelajaran Sejarah  
48 Sawiyah bt Bahari Penolong penyelaras SKK/Guru Matematik Tambahan  
49 Nurul Jalallah bt Abd Hamid Guru Media  
50 Fazidah bt Ahmad Penyelaras KRU / Guru Mata Pelajaran Matematik  
51 Mohd Ezaq b Mohamed Zin Guru Pendidikan Jasmani dan Kesihatan / Warden Asrama  
52 Mohammad Azri b Abdullah Penyelaras Studio Seni  
53 Nurul Ain binti Yahaya Guru Pengajian Am  
54 Zulhariri bin Mohd Piah Guru Matematik  
55 Aishah binti Ismail Guru Mata Pelajaran Fizik  
GURU SESI PETANG
1 Norashikin bt Ishak Warden / Guru Kaunselor Sesi Petang  
2 Fadzilah bt Mohd Ali Guru Pembantu PK Petang / Guru Pendidikan Islam  
3 M. Rizal b Kasmon Guru Pembantu 2 PK Petang / Guru Matematik  
4 Ruzita bt Ab. Ghani KP Bahasa Arab / Guru Pengawas Petang  
5 Tang Sin Kie KP Geografi  
6 Norihan bt Harun Guru Mata Pelajaran Pendidikan Agama Islam  
7 Aizah bt Mohamad Guru Disiplin dan Pengawas / Guru ERT  
8 Anasrisarlita bt Abu Talib Guru Disiplin dan Pengawas / Guru ERT  
9 Mahizun bt Omar Guru Mata Pelajaran Sains  
10 Ahmad Fadzli b Muda @ Awang  Guru KKQ  
11 Mohd Thalhah b Mat Noh Pengurus Koperasi Sekolah  
12 Nurizzati bt Taib Guru Disiplin dan Pengawas / Guru Bahasa Inggeris  
13 Norazlina bt Mat Husin  Guru Bahasa Melayu  
14 Faridatul Aishah bt Jaffar Guru SPBT  
15 Mohd Nor Akmal b Salleh Guru Mata Pelajaran Bahasa Melayu / ASK  
16 Mohd Fauzi b Samsudin Guru Disiplin Sesi Petang  
17 Nurnadirah bt Taib Penyelaras PT2 / Guru Bahasa Inggeris  
18 Nurul Armalyna bt Aziz Guru Mata Pelajaran Bahasa Inggeris  
19 Noorazila bt Mat Isa KP Mata Pelajaran Sivik dan Kewarganegaraan / ASK  
20 Siti Norsyahmi bt Abu Bakar Penyelaras PT1 / Guru Kemahiran Hidup  
21 Norhuda bt Omar Ali  Guru SPBT  
22 Norhafizah bt Nordin  Guru Mata Pelajaram Kemahiran Hidup / ASK  
23 Nur Amira binti Adnan Guru Matematik  
24 Sai Sin Yee KP Mata Pelajaran Bahasa Cina  
25 Mohd Ulul Azmi b Abd Azis  Guru Mata Pelajaran Kemahiran Hidup  
26 Noraisah bt Mohamad Yusof Guru Mata Pelajaran Pendidikan Agama Islam  
 27 Suhada binti Omar Guru Mata Pelajaran Ekonomi Asas  
 28 Normalianaantasha bt Abd Razak Guru Mata Pelajaran Matematik