Pengurusan Guru

Ahli akademik sesi pagi

Ahli Akademik Sesi Pagi SMK Tun Habab Sesi 2017

Bil. Nama Guru Mata Pelajaran
1. Aidah bt Kamarudin Bahasa Inggeris
2. Norani bt Taib Bahasa Melayu
3. Zeti Akhtar bt Abdul Kadir Bahasa Inggeris
4. Aduni bt Mohd Yunan Bahasa Inggeris
5. Nurul Jalallah bt Abd. Hamid Pendidikan Seni Visual
6. Suraini bt Suribot Pendidikan Jasmani dan Kesihatan
7. Rohaimi b Abd. Wahid Kemahiran Hidup
8. Harison Rizal b Roslan@Valsalan Sejarah
9. Suriah bt Hj. Maen Sejarah
10. Roslina bt Ismail Fizik
11. Norhafizah bt Ismail Pendidikan Agama Islam
12. Low Siew Chu Biologi
13. Junaidah bt Yahya Matematik Tambahan
14. Sapurah bt Sapar Ekonomi Rumahtangga
15. Sairi bt Surip Pendidikan Jasmani dan Kesihatan
16. Rohana bt Mohamed Paain@Tayen Bahasa Melayu
17. Fadilah bt Abd. Hamid Lukisan Kejuruteraan
18. Ku Sunira bt Ku Johari Bahasa Melayu
19. Nadia Nurulzana bt Hamid Kimia
20. Intan Syakirah bt Mohd Kassim Matematik
21. Marliana bt Ismail Kimia
22. Noorazura bt Ahmad Sains
23. Sawiah bt Bahari Matematik Tambahan
24. Noorazlizawatie bt Ahmad Teknologi Maklumat
25. Farhana Nabila bt Samsudin Bahasa Jerman
26. Mawar Husna bt Jasimin Matematik
27. Khairul Anuar b Hasan Teknologi Maklumat
28. Muhammad Azri b Abdullah Pendidikan Seni Visual
29. Mohd Ezaq b Mohd Zin Pendidikan Jasmani dan Kesihatan
30. Nurhidayah bt Amdan Pendidikan Agama Islam
31. Rafidah bt Mustafa Sejarah
32. Zulhariri b Mat Piah Matematik

Ahli Akademik Sesi Petang SMK Tun Habab Sesi 2017

Bil. Nama Pelajar Mata Pelajaran
1. Pn. Fadzilah bt Mohd Ali Pendidikan Agama Islam
2. En. M. Rizal b Kasmon Matematik
3. En. Tang Sin Kie Geografi
4. Pn. Ruzita bt Abd. Ghani Bahasa Arab
5. Pn. Norihan bt Harun Pendidikan Agama Islam
6. Pn. Aizah bt Mohamad Ekonomi Rumahtangga
7. Pn. Anasrisarlita bt Abu Talib Ekonomi Rumahtangga
8. Pn. Mahizun bt Omar Sains
9. Pn. Nurizzati bt Taib Bahasa Inggeris
10. Pn. Nur Nadirah bt Taib Bahasa Inggeris
11. En. Ahmad Fadzli b Muda KKQ
12. En. Mohd Thalhah b Mat Noh Matematik
13. En. Mohd Fauzi b Shamsudin Matematik
14. Pn. Norazila bt Mat Isa Kemahiran Hidup
15. En. Mohd Nor Akmal b Salleh Asas Sains Komputer
16. Pn. Faridatul Aishah bt Jaafar Bahasa Melayu
17. Pn. Norhuda bt Omar Ali Sejarah
18. Pn. Norhafizah bt Nordin Kemahiran Hidup
19. Cik Siti Nursyahmi bt Abu Bakar Kemahiran Hidup
20. Cik Sai Sin Yee Bahasa Cina
21. En. Mohd Ulu Azmi b Abd Azis Kemahiran Hidup
22. Pn. Noraisah bt Mohamad Yusof Pendidikan Agama Islam