Hari Anugerah Kilauan Bestari Kokurikulum Terpuji 2017

Senarai penerima adalah seperti berikut :

ANUGERAH KILAUAN BESTARI UNTUK  ANUGERAH SERI KENCANA

BIL PENTAKSIRAN/PEPERIKSAAN NAMA CALON
1 PT 3 NURSYAHIRAH BINTI MOHD SHAHRIZAD
2 SPM HONG YING YI
3 STPM NOR AFIQAH BINTI MUSA

ANUGERAH KILAUAN BESTARI UNTUK PELAJAR CEMERLANG PEPERIKSAAN AKHIR TAHUN 2016

TINGKATAN 1:[GRED PURATA CALON ANTARA 1.00 HINGGA 2.00]

BIL NAMA KELAS NO KP GPC
1 ASHMIRRAH NASHIHIN BTE ZAHLAN IBNU_KHALDUN ‘030929010150 1.44
2 ARISYA NATRAH BINTI ABD JALIL AL_BIRUNI ‘030418010378 1.75
3 KWAN ZHI REN AL_ALUSI ‘030704011785 1.75
4 NUR AMIRAH IZZATI BINTI RAZIT AL_JAUZI ‘030127010714 1.75
5 MUHAMMAD HARIZ BIN MOHD AZHAR IBNU_KHALDUN ‘030930012145 1.78
6 SYALABIAH BINTI OMAR SYARIFF IBNU_KHALDUN ‘030122010846 2.00
7 MUHAMMAD AMAR NAIM BIN ROSLI AL_BIRUNI ‘030605011931 2.00
8 MUHAMMAD AFIQ AKMAL BIN MOHSIN AL_BIRUNI ‘030111012053 2.00

TINGKATAN 2:[GRED PURATA CALON ANTARA 1.00 HINGGA 2.00]

BIL NAMA KELAS NO KP GPC
1 LAI CHEN FANG AL_ALUSI ‘021007010272 1.00
2 LIONG GELE AL_ALUSI ‘020517011115 1.25
3 TAN HAO XIANG AL_BIRUNI ‘021014011185 1.25
4 NG JUN BIN AL_FARABI ‘020909011675 1.25
5 ACHMAD DANISH BIN ACHDIYAT AL_ALUSI ‘020810010189 1.25
6 LIM HUI TING AL_FARABI ‘020727010954 1.25
7 TEO GUO EN AL_JAUZI ‘021009010065 1.38
8 DERRICK LIM LIP SENG AL_BIRUNI ‘020520010279 1.50
9 TENG YAN GUAN AL_ALUSI ‘020402011035 1.50
10 TEO ZEE XUAN AL_ALUSI ‘020304010944 1.50
11 NURHANISA BT MOHAMMAD HARIS AL_ALUSI ‘021229010454 1.50
12 TANG WEI CHERNG AL_JAUZI ‘020719010313 1.50
13 SUVARNA A/P SIVAMANI AL_BIRUNI ‘020218050376 1.57
14 SHAHRVEENA A/P SARAVANAN AL_BIRUNI ‘020425010748 1.63
15 LUQMAN AZRI BIN AZMAN AL_ALUSI ‘020503010517 1.63
16 SITI ZUBAIDAH BT BAKAR AL_ALUSI ‘020730011042 1.63
17 LEONG HUI XIAN AL_FARABI ‘020217010022 1.63
18 MUHAMMAD IZZAT RIZKY B HAMIDI AL_ALUSI ‘020415011341 1.75
19 NURUL AMYLIA NATASHA BINTI ABD HALIM AL_BIRUNI ‘021029011022 1.75
20 SALIHAH FARIHIN BINTI MOHAMED SALEH IBNU_KHALDUN ‘021008011576 1.78
21 CHANDRALAXMAN A/L CHANDRAKUMARAN AL_BIRUNI ‘020708040277 1.86
22 SHARVINI A/P KRISHNAN AL_BIRUNI ‘020506011814 1.88
23 SERI NORSYAFIEQA BINTI SUPIAN AL_ALUSI ‘020215010328 1.88
24 AYU SOFEA BINTI ALIAS AL_ALUSI ‘020813010790 1.88
25 ABDUL HADI BIN AB RAHMAN IBNU_KHALDUN ‘021119011309 1.89
26 NURUL SYARFIKA BINTI JAMIAN IBNU_KHALDUN ‘020213011036 2.00
27 PANG MIN LE AL_JAUZI ‘021102010182 2.00
28 NURSYAZWANI NAJIHA MISRAN AL_ALUSI ‘020411010042 2.00
29 FARRAH DIYANA BT MUKRI AL_JAUZI ‘020208011496 2.00
30 ZAREEN AMY ASYIKIN BINTI ZAINAL ABIDIN AL_ALUSI ‘020423010920 2.00
31 NUR QIASATINA KHAYRIN BINTI JALIL AL_BIRUNI ‘020404010204 2.00
32 SYAHIRAH BINTI MOHD RADZI IBNU_KHALDUN ‘020520010586 2.00

TINGKATAN 4:[GRED PURATA CALON ANTARA 0.00 HINGGA 2.00]

BIL NAMA KELAS NO KP GPC
1 SOH SAN MIN AL_ALUSI ‘001007011752 0.36
2 WAI HUI EN AL_ALUSI ‘001124010126 0.45
3 NURUL SYAHIRAH BT ZULKIFLI AL_ALUSI ‘000208010276 0.50
4 NG GEK MUI AL_ALUSI ‘001017011086 0.64
5 TAN JIA EN AL_ALUSI ‘000518010108 0.73
6 BALQIS BINTI MOHD MAZLAN AL_ALUSI ‘000523010532 0.80
7 CHUA KE WEI AL_ALUSI ‘000218010536 0.82
8 CHUA YUNG QI AL_ALUSI ‘001103010282 0.91
9 TAN JIA YI AL_ALUSI ‘000518010060 0.91
10 CHUA LIANG WEI AL_ALUSI ‘001108010089 1.00
11 TAN PEI HENG AL_ALUSI ‘000809010706 1.09
12 LWI YEE LING AL_ALUSI ‘000127011162 1.10
13 WONG YI HUAN AL_ALUSI ‘000307011004 1.18
14 ASMIZAH BINTI MOHAMED AL_BIRUNI ‘000529010808 1.20
15 NURIN NAZURAH BT YAZID AL_ALUSI ‘000608010152 1.20
16 NUR HAZMIRA ZURIN BINTI HASRIN AL_ALUSI ‘001126010998 1.20
17 TAY KER XIN AL_BIRUNI ‘001006010432 1.45
18 TEE JUN HONG AL_ALUSI ‘000603010321 1.45
19 CHIAM XIAN DA AL_ALUSI ‘000812010133 1.55
20 LIM ZHEN BANG AL_ALUSI ‘000701010915 1.55
21 TEO PEI PEI AL_BIRUNI ‘000409010846 1.64
22 NG YEN THONG AL_ALUSI ‘000420010812 1.64
23 SITI FARAH AMIRAH BT ROSLAN AL_BIRUNI ‘001003011376 1.70
24 AIZATUL RAIHANA BT ZAINAL AL_BIRUNI ‘001029010814 1.73
25 ILY AFIQAH BT TUGI AL_ALUSI ‘001023011146 1.80
26 NURUL SYAFIKA BINTI HAZIF AL_BIRUNI ‘000508050034 1.90
27 EMILIA A/P KASI AL_BIRUNI ‘000204011028 2.00

ANUGERAH KILAUAN BESTARI UNTUK  PELAJAR PT3 2016

  1. KATEGORI TERBILANG:[STRIGHT A]
BIL NAMA BILANGAN A
1. NURSYAHIRAH BINTI MOHD SHAHRIZAD 11
2. HEW DING XUAN 10
3. AMIRAH QISTINA BINTI HARUN 10
4. BOO JING YI 10
5. NUR ATIQAH BINTI AZREIN 10
6. HENG LI ZHI 10
7. THARSHAVARTINY A/P MURUGESU 9
  1. KATEGORI GEMILANG:[NEAR MISS]
BIL NAMA KEPUTUSAN
1. AFRINA BINTI ARSAD@ARSHAD 10A 1B
2. NURUL HUSNA BT ZAKINI 10A 1B
3. RAUDHATUL FAIHANAH BT MOHD FUAD 10A 1B
4. ABDUL MUHAIMIN BIN ABDUL RAZAK 9A 1B
5. IRSHYAD SYAHMI BIN ROS HUSAINI 9A1B
6. MUHAMAD UWWAIS BIN YUSOF 9A 1B
7. MUHAMMAD DINIE HAZIM BIN AZALI 9A 1B
8. NG ZHEN BIN 9A 1B
9. NORAKMAL ZIKRI BIN MOHAMAD 9A 1B
10. NUR AFIKAH BINTI MOHD AZNI 9A 1B
11. NUR ZAWANA BINTI ABD RAZAK 9A 1B
12. NURUL SYAHIRAH BINTI SAHID 9A 1B
13. WONG WEN XIN 9A 1B
14. CHAN HUI XING 9A 1B
15. NURUL SYAHMINA BINTI SHAHILON 9A 1B
16. TAN CHIAO THONG 9A 1B
17. LAI SHI YUAN 9A 1C

ANUGERAH KILAUAN BESTARI UNTUK  PELAJAR SPM 2016

  1. KATEGORI TERBILANG:[STRIGHT A+]
BIL NAMA KEPUTUSAN GPC
  1. KATEGORI TERBILANG:[STRIGHT A]
BIL NAMA KEPUTUSAN GPC
1 HONG YING YI 7[A+]3[A]1[A-] 0.45
2 WONG HUI XIN 6[A+]4[A]1[A-] 0.55
  1. KATEGORI GEMILANG:[NEAR MISS]
BIL NAMA KEPUTUSAN GPC
1 LAU EN TONG 5[A+]4[A]1[A-]1[B+] 0.82
2 HOI YII EN 3[A+]6[A]1[A-]1[B+] 1.00
3 HEW NI SHUEN 2[A+]7[A]1[A-]1[B+] 1.09
4 CHEW JIA XIN 6[A]4[A-]1[B+] 1.55
5 CHE WAN DANIAL B CHE WAN ZAKARIA 5[A]3[A-]1[B+] 1.56
6 ALICE LOH YEW HUEY 4[A]4[A-]1[B+] 1.67
  1. KATEGORI CEMERLANG:[GPC  2.00]
BIL NAMA KEPUTUSAN GPC
1 NURUL  SYAFIQA BT ZULKIFLI 2[A+]5[A]1[A-]2[B+] 1.30
2 NUR HIDAYAH BT FAIZAN AHMAD 1[A+]4[A]3[A-]2[B+] 1.60
3 NURATIKAH BT HASNOL FADZIL 1[A+]4[A]2[A-]1[B+]1[B] 1.67
4 RAJA NURUL FARHANA BT RAJA MUHAMMAD 2[A+]4[A]1[A-]2[B+]1[C+] 1.70
5 TAN HAO XUN 6[A]3[A-]1[B+]1[B-] 1.73
6 KAVISHA A/P MURUGESU 1[A+]2[A]4[A-]2[B+] 1.78
7 SITI NURZAHIRAH BT MD ZOHER 6[A]2[A-]1[B+]1[C] 1.90
8 HARITH FAZILAH BT SULAIMAN 1[A+]4[A]2[A-]2[B+]1[C+] 1.90

ANUGERAH KILAUAN BESTARI UNTUK  PELAJAR STPM 2016

  1. KATEGORI TERBILANG:[PNGK: 4.00]
BIL NAMA PNGK
1 NOR AFIQAH BINTI MUSA 4.00
2 SITI NORFAEZA BINTI ABD RAZAK 4.00
  1. KATEGORI TERBILANG:[PNGK: 3.75 – 3.99]
BIL NAMA PNGK
1 NABILAH BINTI MD KHALID 3.92
2 MASRIEZAN BIN MURIDAN 3.75
3 MOHAMMAD RIDHUAN BIN MOHD FUA’HT 3.75
4 NUR HIDAYATUL AINI BINTI ZAI 3.75
5 NUR MAISURAH BINTI ABD RAZAK 3.75
  1. KATEGORI GEMILANG:[PNGK: 3.50 – 3.74]
BIL NAMA PNGK
1 NURFATIN SYAFIQAH BINTI MOHD FAMIZ 3.67
2 FAZIRAH FARAHAIN BINTI MOHD ALI 3.59
3 MUHAMMAD FIRDAUS BIN MD ARIF 3.58
4 NURUL FATINI BINTI ABRAHAM LOKMAN 3.50
  1. KATEGORI TERBAIK:[PNGK: 3.33 – 3.49]
BIL NAMA PNGK
1 MOHD FIRDAUS BIN AHMAD DAUD 3.42
2 NUR MAISARAH BINTI ABD RAZAK 3.42
3 LEK JIAN AN 3.33

ANUGERAH KILAUAN BESTARI UNTUK  PELAJAR STPM 2017[PENGGAL 1]

  1. KATEGORI TERBILANG:[PNGK: 4.00]
BIL NAMA PNGK
  1. KATEGORI TERBILANG:[PNGK: 3.75 – 3.99]
BIL NAMA PNGK
1 TAN SI HWA 3.75
  1. KATEGORI GEMILANG:[PNGK: 3.50 – 3.74]
BIL NAMA PNGK
1 TAN SI JIE 3.67
2 TEY YEE KEN 3.58
  1. KATEGORI CEMERLANG:[PNGK: 3.33 – 3.49]
BIL NAMA PNGK
1 KONG HAO ZHE 3.42
2 DANNIE SYAZWAN BIN SHAIFUL BAHRI 3.42
3 MOHD BADRULHISYAM BIN JOHARI 3.42
4 NURUL HANI BINTI OTHMAN 3.42
5 NURUL LIYANA BINTI AZMAN 3.34
6 AW SENG ANN 3.34
7 NUR SYAZA SYAFIQAH BINTI SALMAN 3.33
8 NUR IZZATI AKMA BINTI NORHISAM 3.33

ANUGERAH KILAUAN BESTARI UNTUK  PANITIA SPM 2016

  1. KATEGORI : CEMERLANG
BIL PANITIA GPMP
1 PENGETAHUAN MORAL 1.91
2 PRINSIP AKAUN 2.05
3 BAHASA CINA 2.27
4 BAHASA MELAYU 2.35
5 BAHASA TAMIL 2.50
6 PENDIDIKAN ISLAM 2.56
7 GEOGRAFI 2.63
8 PENDIDIKAN SENI VISUAL 2.63
  1. KATEGORI : PENINGKATAN
BIL PANITIA GPMP
1 LUKISAN KEJURUTERAAN 1.14
2 BAHASA CINA 0.59
3 PENDIDIKAN SENI VISUAL 0.26

ANUGERAH KILAUAN BESTARI UNTUK  PANITIA STPM 2016

  1. KATEGORI : CEMERLANG[3.00 – 3.49]
BIL PANITIA GPMP
1 INFORMATION COMMUNICATION TECHNOLOGY 3.25
2 EKONOMI 3.21
3 GEOGRAFI 3.18
4 PENGAJIAN AM 3.13
5 BAHASA MELAYU 3.10
  1. KATEGORI : PENINGKATAN
BIL PANITIA GPMP
1 INFORMATION COMMUNICATION TECHNOLOGY 0.22